KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13788128
nr 1378 8128
Helene Gylling, Flicka med blomsterkorg. Signerad, daterad Wien 1955. Olja på duk, 91x71 cm, yttermått inklusive ram: 107x89 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:59:26
10/2 10:47:49
100 kr
13/2 12:30:48